هستم ولی خستم!!

اگر می بینید نبودیم . اگر می بینید کم بودیم دلیل داریم . هی کشیک دادیم هی کشیک دادیم !! دیوانه شدیم به خدا !! بابام این قدر دلش واسه من تنگ می شد که نگو . می گفت سارا اصلا تو نیا. به خدا تو سربازی هم این قده سخت نمی گیرن !!دوازده تا کشیک داشتم که شاید تا صبح نمی تونستم حتی یک ساعت بخوابم ! خودمم این قدر درگیر کردم که اصلا تو خونه نیستم .

برای مثال کلاس زبانم تازه شروع شده بود و استاد سیبیلومون نبود دیگه ! یه خانمه بود . جلسه اول بود و از شغل شریف بنده بی خبر!! خلاصه اش ما شب قبل کشیک بودیم و صبح هم سر مورنینگ دو تا پرزنت توپ داشتیم دیگه هیچی ! رفتم سر کلاس !! نه اینکه چرت بزنما ....نه ولی اصلا اورینته نبودم . یعنی تو کلاس حضور جسمی داشتم ولی کاملا با چشمای باز خواب بودم !خواب بعد اخر کلاس خانمه گفت ببخشید عزیزم شما مشکلی داری !؟؟؟؟ بعد من هنوز خواب بودما که دوستم یکی محکم با ارنجش زد به من و شروع کرد توضیح دادن که این کشیک بوده و شغل شریف اینترنی رو توصیف کردن !!!!! بعد کلی من معذرت خواستم کلی اون از من معذرت خواست و گفت برو حسابی بخواب !!!

جلسه دوم هم ما باز کشیک بودیم نتونستیم درس بخونیم مشق بنویسیم رفتیم گردن کج گفتیم ما نخوندیم ! جلسه سوم غایب شدیم که درس ازمون نپرسه . جلسه چهارم گفتیم ما چون غایب بودیم درس نخوندیم ... جلسه پنجم هم من برای حفظ حیثیت دانشجویان پزشکی مرخصی گرفتم نشستم صبح زبان خوندم رفتم کلاس و اکسلنت گرفتم !! دوباره همین طوری دو در بازی ! حالا اینکه فایده این بدو بدو کردنای ما چیه خدا می دونه !!!اخرش ببینیم یه یس و نویی یاد می گیریم یا نه !!‌  

خلاصه کلا این مدت داریم می ترکیم از بس هی ما رو ابیوز می کنن . من که خودم شک به شکستگی استرسی گرفتم . مثلا اگه یه نیم ساعت افمون کنن ما به جای استراحت می شینیم عین این پیر زنا پیر مردا پاهامونو ماساژ می دیم !! خلاصه ایناهمه بر می گرده به این بخش و اتند عزیزش ! و کشیکای طاقت فرساش !!! اتند جان فکر کرد ما کم می یاریم ... می بریم .... از مانیک بودن می افتیم ولی هر روز بعد کشیک نیشامون بیشتر باز می شد و با تغذیه فراوان نگذاشتیم ذره ای ضعیف شویم !!!!

 

مجددا سر راند تشریف می داریم که اتند بزرگ دارد در مورد بیمار توضیح می دهد که از ما سوال می کند که خب کرایتریای این بیماری را بگو . ما هم شروع می کنیم چهار پنج تا گفتن . مثلا هم خوشحالیم که خدا رو شکر که بلدیم !! بعد میگه خب بقیه اش !! میگیم همین دیگه ! میگه نه سرطان فعال و فلان و فلان هم هست . ما هم میگیم استاد اینهایی که شما گفتین تو کتاب ما نیست !! میگه چی ؟!!! دوباره با اعتماد به نفس میگم بله ... اینا تو کتاب ما نیست . میگه اگه بیارم نشونت بدم دو تاکشیک اضافه وایمیستی !! میگم باشه !! وایمیستم من مطمئنم که نیست !!!!!

بعد یه سری از تعجب و بهت تکون می ده مبنی بر اینکه این دیگه کیه ... وبعد  میگه ببخشید میشه بپرسم کتاب شما چیه اونوقت !؟! میگمAOM ! ولی همه چی داره ! همه جدولای مهمو داره ها !!

استاد لبخندی می زند و میگوید که اونم دو هزارو پنجه !!! من که میگم از توی دو هزارو هشت میگم !!

من هم تازه به عمق فاجعه پی می برم و می فهمم که اره دو هزارو هشتو نگاه نکردم که !!! خاک به سرم شد .

بنابراین نیشم تا بنا گوش باز می شود و میگوییم : استاد ما دو تا کشیکمونو کی وایستیم !!!؟خجالت

او هم که دارد از خنده می ترکد ولی به دلیل غرورش نمی خواهد خنده اش را نشان دهد می گوید : دو تا کشیک اضافتو که وایمیستی هیچ فردا می ری این مطلبو می خونی می یای می گی تا دیگه اظهار فضل الکی نکنی خب ؟!

ما : چشم استاد !!

 

 

 

روز بعد سر صبح یادمان می اید که خاک بر سرمان شد نرفتیم کتاب دو هزار و هشت را از کتابخانه بگیریم نگاه کنیم . بعد با خودمان فکر می کنیم که ای بابا یادش نیست که ! بی خیال !!

شروع می کنیم به دیدن مریضها مان که می بینیم بیشتر خاک بر سرمان شد . سه تا از مریضهای ما دقیقا همون بیماری رو دارند ! بعنی دی وی تی ! میگم معلومه یادش می یاد خب ! چه خاکی تو سرم کنم الان ! از سر راند جیم می زنم و به اون یکی دوستم میگم که چه گندی زدم . بهش میگم کتاب دو هزار و هشت و داری ؟ میگه نه ... دوباره بی خیالی طی می کنم و  بر می گردم سر راند و کم کمک داریم به مریضهای من نزدیک می شیم که یه هو می بینم دوستم با کتاب داره بهم علامت میده .رفته از کتابخونه گرفته .  منم میرم بدو بدو مطلبو می خونم و تا می رسم سر مریضم می بینم که اتند جان داره می گه به به خانم دکتر!! خانم دکتر هم قرار بود که بیاد برامون مطلبو بگه . خوندیش یا نه !!!

ما هم با اعتماد به نفس کامل بادی به غب غب می اندازیم و میگیم بله استاد معلومه استاد !!

میگه خب دیدی هست ؟شرمنده شدی ؟ خجالت کشیدی !! ؟

ما هم سرمان را پایین می اندازیم و می گوییم بله استاد . با هر کلمه ای که ازش می خواندیم شر شر عرق می ریختیم . معلوم نیست الان استاد!از خود راضی

و بعد رو می کند به رزیدنتش و میگه اینو می بینی می گفت تو کتاب ما !!! نیست !! تو کتاب ایشون نبود !! و دوباره می خنده و پشت سرش ما هم می ترکیم از خنده !!! بعدش اخم می کنه میگه بسه خنده بگو ...و بعد و ما هم شروع می کنیم به گفتن و نمی گذاریم بار دیگر حالمان را بگیرد . و بعدش هم چشمکی به دوستمان که در سر بزنگار به دادمان رسیده می زنیم و می گوییم یه بستنی مهمون من !آخ

 

 

این استادمان با دنیا و عالم وادم قهر است ... یه یه ماه ما باهاش بودیم تونستیم یه کم بیاریمش تو راه و اخماشو از هم باز کنیم ولی حالا چی کار می کنه شروع می کنه سوتی گرفتن از ما و مسخره کردنمون !! خوراکی خوردنمونو مسخره می کنه وو هی به ما متلک می پرونه !! می میره با ما دوستانه رفتار کنه . وقتی هیچ کس نباشه این قده خوبه ولی مثلا سر راند که همه جمع می شن می خواد یکی رو ضایع کنه اون وسط هم هیشکی مظلومممممممممممممممم تر از من نیست نگاه می کنه به من و گیر می ده به من !! فرشتهبعدشم تر تر و کرکر می خنده ... تازه فکر می کنه که من ناراحت می شم و گریم می گیره ولی وقتی می بینه من بیشتر از خودش می خندم حرصش می گیره !!‌کلا این روزا کارمون شده بود اینکه اون رو نرو ما راه بره  و ما هم رو نرو اون بدویم !!! یه روزم دید ما داریم می خندیم ... رو کرد به رزیدنتش گفت : این گروه یه کمی همچین مودشون بالاست !!! بعد ما فکر کردیم داره ازمون تعریف می کنه نیشمون بیشتر باز شد و گفتیم اره استاد . همه بهمون می گن مانیکیم !! تو بخش روان هم همینو بهمون گفتن !! گفت جدی؟ من می خواستم بگم مانیک گفتم ناراحت می شین ! اونجا بودین رو لیتیم نذاشتنتون !! ما هم گفتیم نه گفتن به لیتیم جواب نمیدین می خواستن ای سی تی بدن بهمون !!

بعد یه کم با خودش فکر کرد دید ما از رو نمی ریم گفت :

البته ما نیک تر از شما هم تو این بخش بودن ولی وقتی داشتن می رفتن ام دی دی بودن ! ماژور دپرشن !! بعدشم اون نیشش باز شد یعنی حالتونو گرفتم !!!  

 

ما هم تو دلمون گفتیم فکر کردی ! اگه منظورت نمره و اینا است ما با این چیزا دپرس نمی شیم !!روز اخر وقتی دید ما با نیش باز داریم از بخشش می ریم اخرین تیر ترکشش هم زد و گفت یه امتحانی بگیرم از شما من!!!!!!! عصبانی

 

دلیل بعدی تاخیرمان هم رومان نمی شود بگوییم ولی می گوییم ..خب کامپیوتر دیزلی مان خراب است . یعنی خراب نیستا ... یه جوری شاید می خواهد من را ارشاد کند که من به درس و مخش رو بیاورم . چون در دو حالت خود به خود ری استارت میشود . یکی وقتی می خوام به اینترنت وصل شم یکی هم وقتی می خوام فیلم و اهنگ و اینا نیگا کنم !!! کامپیوترم من را دوست دارد و بس و اصلا دیزلی نیست ! لپ تاپ های خودتان دیزلی است !!! نیشخند

حالا من چه جوری به شما سر بزنم کامنت بزارم .... خوب یه لپ تاپ به من هدیه کنید تا من بیام !!!‌ نیشخند

/ 53 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مدیکوس

یعنی آی لاو دیس وبلاگ! کلاس زبان می ری معنی اینو می فهمی دیگه؟![نیشخند][شیطان]

مدیکوس

یعنی آی لاو دیس وبلاگ! کلاس زبان می ری معنی اینو می فهمی دیگه؟![نیشخند][شیطان]

بی وین سبز

سلام خوبي ؟ وبلاگ بسيار خوبي داري همين طور که تو وبلاگ ها داشتم ميگشتم وبلاگ شما رو ديديم گفتم يک نظري بدم و تشکر کنم از شما به خاطروبلاگ خوبتون. اگه موافق باشي با هم تبادل لينک کنيم ؟ اگه موافقي منو به عنوان اخبار روز فوتبال وپیش بینی فوتبال لينک کن و سپس به وبلاگم بيا و با دادن نظر آدرس وبلاگ و عنوانتو بده تا لينکت توي وبلاگم ثبت بشه. موفق و پيروز باشيد. منتظر حضور گرمت هستم. www.bwinsabz.blogfa.com

کاوه

عجب ! من که کلی دلم سوخت سارایی

پیام

سلام میای اینجا رمان می نویسی بعد می گی سرم شلوغه کشیک وایسادم نکنه در کیشیک اینترنت داری ای انترن و بعد اگر تونستی میای مطلب می نویسی!

کوکب

این خصوصی کردن چه صیغه ای بید- باور کن بهمون می گفتی چشمامون رو می بستیم