اخرین امتحان در ....

از همه تون می خوام که برای پدر عزیز عمو رئیس بزرگ ما دعا کنید. رئیسی که توی همه گرفتاری ها همیشه پشتیبان همه بچه ها بوده . الان هم ماتنها کاریه که می تونیم براش بکنیم.واقعا برای تک تک مون سخته که ناراحتی شو ببینیم.

 

 

بسی مفتخریم که اعلام کنیم کامپیوتر مان به عنوان یکی از کامل ترین و پربارترین آرشیوهای ویروس شناخته شد . بعد از آنکه به دلیل زیادی همین پرباری ترکید و برای احیا فرستاده شد به ما اعلام شد که حدودا دویست  و خورده ای نوع ویروس فقط در فلش دیسکمان موجود بوده و دیگر خدا به داد سیستم برسد. بعد از سه بار فرمت شدن و نصب قوی ترین آنتی ویروسها توانستند ویروسهای خطرناکی چون نمیدونم کاظم فلان و از این خطرناکهایی که میگفتند نابود می کند سیستم و صاحبش را ...بکشند. همه از ما این سوال را می پرسیدند که تو چگونه توانستی این همه ویروس را گرد هم جمع آوری کنی. من خودم هم نمی دانم والا ! شیطان

 

خبر بعدی این است که ما بخش آخرمان به سر می بردیم.نمی دانیم چه سری است که هر بخشی ما پایمان را می گذاریم کن فیکون می شود به جان خودم به جان عزیزتان !!!! اصلا همه این بخش را قبل پره بر می دارند که مثلا بتوانند درس بخوانند بس که ول است ! اصلا می گویند رادیو لوژی که نیست ولولوژی است!! حالا شانس ما که شده همه چیز بر عکس شده . هر روز برویم . هر روز بیاییم . خلاصه از اول بخش التماس وآه و ناله که جنابان خانمها اقایان ما پره داریم لطف فرمایید مرحمت بنمایید ما را زودتر تعطیل نمایید برویم کی بوک بزنیم تو سرمان ...هی گفتند حالا باشه ..هی گفتند حالا ببینیم ...هی گفتند حالا با خانم دکتر فلان بگیم هی گفتند و گفتند و گفتند و وقتی  که دیگه همه بخشها رو به اتمام شد و ما هم همه بخش را آمدیم می گویند ای وای شما اسفند پره دارید ما فکر کردیم شما شهریور پره دارید!!؟چرا نمی رین درس بخونین !منتظر چی بگه آدم آخه من نمی دانم والا !

خلاصش دیگه این قده زحمت کشیدن چهار روز اخر گفتن نیاین اخر ماه بیاین امتحان بدین برین گمشین!!

ما هم امروز امتحان دادیم خلاص !

اما از اخرین امتحان استاژری بگم که دنیایی بود برا خودش!!

 

رزیدنت خان آمدند دیدند ما همه داریم پچ پچ می کنیم نطق کردند که :دو ستانه ازتون خواهش می کنم که جو امتحان رو حفظ کنید. اصلا نمره مهم نیست برام ولی به عنوان یه همکار خواهش می کنم !!!

ما : لبخند

رزیدنت سال پایینی را جای خود گذاشته هنوز پاشان را از در بیرون نمی  گذارند که اقای سال پایینی شروع می کند از ما تقلب پرسیدن ! چه بچه بدی. و ما که اصلا نبودیم که وقتی هنوز رزیدنت جان بودند داشتیم زیر چشمی با دوست پشت سری درس خوان خر خوانمان سوال چک می کردیم!! نیشخند

عجب رزیدنت اقایی بود این سال پایینیه . من که کنار دست درس خوان ترین فرد نشسته بودم و کلی سر سوالات با هم بحث کردیم و به جواب رسیدیم و اخر سر که توی یکی شک داشتیم و رزیدنت هم بلد نبود از کتاب یاری جستیم....خلاصش کنم که چنان جو امتحان حفظ شد که اخرش من دو بار جواب سوالات را با صدای بلند قرائت نمودم که بچه ها اطمینان حاصل نمایند.از خود راضی1) ج ... 2) ب  ...و هنگامی که دوست ما برای با ر سوم فرمود سارا یه بار دیگه بخون من مطمئن شوم دیگه رزیدنت جان هم گفت برین گمشین خجالت بکشین دیگه !!!!!!!!!!!!!

 

  اخی استاژری یعنی خلاص!! اخی بمیرم . اخی چه دوران خوفی بود . خیلی خوش گذشت به ما که!!نیشخند

 

از قدیم هم گفته اند که اگر می خواهی کسی را حسابی بشناسی باهاش هم سفر شو . اما ما ورژن جدیدش را می گوییم که اگر می خواهی کسی را خوب خوب بشناسی باهاش هم گروه در استاژری شو!! یعنی یک جنبه هایی از باطنش بر شما روشن خواهد شد که در خواب هم نمی توان دید!!این را یک استاژر پیش کسوت می گوید ها !

در استاژری هم هیچی بدتر از آن نیست که یک مشت بچه لوس و ننر و زیر آب زن باهاتان هم گروه باشند . یعنی اینکه در دو در کردن و جیم کردن با شما همکاری نکنند. و تازه فکر کنید هم چین موجوداتی پسر هم تشریف داشته باشند. حالا اخر عمری استاژری همچین بلایی سر ما آمده است . اصلا ادم تصورش هم نمی تونه بکنه که پسرا این همه سوسول باشند. تازه پسر سال پایینی هم باشند. یعنی فقط دلمون می خواد خفه شون کنیم...

 

روز اول بخش هم ما با یک استادی داشتیم برده مون تاریک خونه ! ما رو یه هو از جای روشن برد تاریک خونه . یه هو ما کور شدیم . حالا اون وسط شیطنت ما هم گل کرد و با خودکار می زدیم به دوستمان . البته ما فرض کردیم که دوستمان است یه هو دیدیم یکی می زند به ما که امین خره نکن !! بعد ما فهمیدیم ما او رابا دوستمان اشتباه گرفتیم و او هم ما را با دوستش ! خوب شد تاریک بود. اگه روشن بود ابروم می رفت ! خجالتبعدش هم هی رفته بود به دوستش میگفت امین مگه مریضی چرا این کاری می کنی !!

خلاصه روز اول ما از بس خندیدیم سر کلاس که استاد جان برگشت به ما چهار پنج تا گفتند: این قده هم نخندین !! دیگه سنگ که خنده نداره . نمی گن اینجا کلاس درسه یا کلاس خنده !!! (عکس سنگ شاخ گوزنی کلیه نشون می داد فکر می کرد ما به اون می خندیم .اصلا مسئله خندیدن ما جدا بود!)

فقط قابل ذکر است که استادجان گوششان درجات شدیدی کم شنوا است .اوه سمعک هم ندارد و ما مانده بودیم اگر گوشش کاملا می شنید مطمئنا مارا از کلاس پرت می نمود بیرون!!

 

 

 

خلاصه بریم سر اصل مطلب که پره باشد. سبزماژور ها مان به سلامتی تمام شد . داریم می ریم سر مینورها .این کی بوک هم همچین طول و تفسیر در جواب تست ها داده که ما برخی اوقات همون جواب تست هم یادمان می رود به سلامتی !

می گویند افتادن پره هنر می خواهد ....ما فقط امیدواریم هیچ هنری نداریم به این یکی هنر هم نائل نشیم ایشالا !! همین طور بی هنر بمانیم.

 

خبر آخر مسرت بخش اینکه ما ...دوربین خریدیم!نیشخندخیلی ذوق می کنیم. دیگه از دست التماس به برادر جان خلاص شدیم . مستقل شدیم .فقط خدا خیری به پدر جان بدهد که کمکمان کرد در خریدش و همچنین کمک هزینه دانشگاه ! نمیدانیم ما چرا هر کار می کنیم پولهامان جمع نمی شود. اخر سر پدر جان کمک کرد که بخریم خلاص شویم. داداشمان از بچگی به ما میگفت که این قلکش شکمش است ولی ما تکذیب می کنیم!

حالا تصور می کنید اولین عکسی که ما با دوربینمان گرفتیم چی است ؟!!خودمان ؟! نه ! دوستمان ؟! نه !! ببینید .!!خجالت این پیتزا شیرینی دوربین است . به شونصد گروه فقط من پیتزا دادم سر دوربین فزرتیم!و همچینین سر بالاترین نمره در جریان تقلبه !!و به همین دلیل است که دیگر پول نداریم هم اکنون شارژر و باطری شارژی براش بخریم و هی باطری اش تمام می شود !هی می خورد تو ذوقمان . منتظریم سر ماه پدر جان حقوق لطف کنند ما بخریم! ای بسوزه پدر بی پولی!

 

مدیکوس دوست جدید و بامزه مان در کامنت ها نطقی نموده بودند که ما بسی خندیدیم. گفتند وبلاگتان کپک زد آپ کنید. خیلی ترم جالبی به کار بردند. گفتیم که بگوییم این روزها کمتر بهتان سر می زنیم که این خرابی کامپیوتر هم شد مزید علت!!شرمندگی ما را پذیرا باشید.

 

 

ای باورم نمیشه استاژری تموم شدی ای  . !!افسوس ولی ما هنوز جشن  پایان استاژری مونو نگرفتیم. ایشالا شب امتحان پره!!

به اندازه یه سال نوشتم . نخونین خب . !چیز مهمی نیست چرتو پرته!

/ 67 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزاده

عزیزم من همیشه تا آخر نوشته هاتو میخونم کجایی ؟[گل]

سجاد

سلام خوبی خوب دیگه اشتی دعوامونو کردیم/[نیشخند]///راستی من درمورد سلولی مولکولی پرسیده بودم بازار کارش چه طوره ؟

بابک

سلام. چند تا آپ کردم . نیستی آبجی . یعنی من نیام تو هم نمی گی من زندم مردم؟!

نیلوفر

مبــــــــــــــــــارکه ... مبـــــــــــــارکه ... بزن اون کفو بزن به افتخار پایان استاژری سارا ... بزن بزن [دست][دست] خوششششش به حالت .. ای خدا کی میشه علوم پایه ی من تموم شه .. ای خدا .. می یام تمام وبلاگستان رو شیرینی می دم .. باور کن .. تازه تو رو هم دعوت می کنم بیای تهران یه شام خوشمزه ی سارایی مهمونت می کنم .. حالا ببین [ماچ] چه رزیدنت مهربونی ... واقعا قدرشو بدونین ... خیلی انسانه باصفا و با شخصیت و فهمیده ای بودن [زبان][نیشخند] یک ساعت خیره شدیم به این هنر عکاسیتون و به این سس فراوان روی پیتزاتون ... ماشالاااااا ... بابـــــــا هنرمند [نیشخند]

عاطفه

شیر سارا فکر نمی کنی وقتشه که بزرگ بشی؟ در ضمن تو که دکتر این مملکت قراره بشی چرا هی آین غذاهای آماده که نه این سموم مهلک را به خورد دوستانت می دی؟ خوب خودت یک کمی مایه بذار بیف استراگانف درست کن یا به یه لیوان آب میوه ی طبیعی و یه قاچ کیک خونگی دعوتشون کن. در ضمن من تا حالا تو عمرم تقلب ندادم و نمی دم چون خیلی خوب درسم رو بلدم و خیلی هم اعتماد به نفس دارم . دلت بسوزه!!!!!!!!!!!

گلاره

دارم برات دعا میکنم...مینورا هم تموم شد ؟راستی ساراجون بخشیدی که منو ؟

علی

زیاد فکر نکن سر پره بیشتر قاطی میکنی [نیشخند] جدای شوخی موفق باشی [گل]

http://medlog.blogfa.com

بماند سالها اين نظم و ترتيب ز ما هر ذره خاک افتاده جايي غرض نقشي است کز ما باز ماند که هستي را نمي بينم بقايي http://medlog.blogfa.com medlogger@gmail.com

محمد

سلام. نمی شد این جمله ی آخر را از اول می گفتی؟[نیشخند]